Jak we Włoszech…

Swobodna elegancja to marzenie wielu panów. Chcieliby oni ubrać się tak, żaby pokazać swoją klasę, podkreślić męskość i w każdym momencie wyglądać dobrze. Zadają sobie zatem pytanie- jak to zrobić?
Odpowiedź wcale nie jest tak skomplikowana- styl włoski świetnie się tu sprawdzi. A jaki on jest?
A zatem na początek trzeba dobrać odpowiednią koszulę. Mieszkańcy słonecznej Italii najchętniej noszą bardzo ciemne – czarne i granatowe albo jasne- białe, kremowe koszule. Często także posiadają one szeroki kołnierzyk oraz zazwyczaj są gładkie, ewentualnie mają jeden wzór. Nie musimy jednak tego powtarzać. Jeśli lubimy inny kolor- możemy go wybrać. Warto jednak tu nadmienić, że ciemne kolory zawsze wyglądają bardziej elegancko. Ważne jest także to, aby to nie była koszula w kratkę czy też w paski.
Do takiej koszul i dobieramy spodnie- jednak nie klasyczne dżinsy. Najlepiej będą wyglądały materiałowe albo dżinsowe spodnie, jednak o innej, jednolitej barwie. Szczególnie elegancko prezentuje się połączenie ciemnej koszuli z kremowymi spodniami. Jeżeli jednak lubimy odważniejsze kolory możemy spróbować połączyć jasną koszulę z ciemnozielonymi albo czerwonymi spodniami.
Idealnym dodatkiem do tego będą skórzane mokasyny, amerykańskie okulary oraz gustowny zegarek na rękę.